Підприємство "Інфосистема-2"-ТОВ

Це одна із найдосвідченіших сервісних організацій західного регіону України в області комп`ютерної та іншої електронної оргтехніки. Основний принцип роботи - у замовника, який придбав оргтехніку або програмне забезпечення у підприємства, не повинно бути жодних проблем з їх експлуатацією.

На початку діяльності ми займалися техобслуговуванням стаціонарних обчислювальних машин серії ЄС та СМ, а пізніше - персональних комп`ютерів.

В 1995р. стали дилером фірми “1С” по впровадженню програм бухобліку.

Згодом складна електронна техніка все більше застосовувалась в роботі і з`явився попит на її сервісну підтримку. Так ми освоювали сервіс факсів, копіювальних машин, міні-АТС та іншого офісного обладнання.

Ряд заводів-виробників обчислювальної техніки почали виробляти електронні касові апарати (реєстратори розрахункових операцій), і ми, як їхні партнери, почали їх впроваджувати і обслуговувати.

За касовими апаратами ми освоїли електронне вагове обладнання, холодильне та інше торгівельне обладнання.

Всю техніку, продану нами, ми забезпечуємо гарантійним та післягарантійним обслуговуванням.

З усіма виробниками електронної техніки та програмного забезпечення, які ведуть діяльність в Україні, підприємство встановило офіційні партнерські відносини.

Підприємство “Інфосистема-2”-ТОВ є сервісним центром продукції Amazon, APC, Braun, Brother, Canon, Dell, Delongi, HP, Moulinex, Philips, Rowenta, Sinbo, Tefal, Viconte, Zelmer, Zyxel та інших.

Підприємство "Інфосистема-2"-ТОВ є членом Торгово-промислової палати України з 2001 року.

Підприємство "Інфосистема"-ТОВ

Це - авторизований сервісний центр реєстраторів розрахункових операцій (РРО), який обслуговує великі компанії, переважно платників податків на загальних підставах.

ТОВ "Інфосистема-Рівне"

Це - авторизований сервісний центр реєстраторів розрахункових операцій (РРО), який обслуговує малі і середні компанії, які не є платниками ПДВ.

Визнання

За даними Національного бізнес-рейтингу та Міжнародного економічного рейтингу “ЛІГА КРАЩИХ” , відповідно до EUROPEAN STANDART RATING, які базуються на даних Державної статистики, Підприємство "Інфосистема"-ТОВ та Підприємство "Інфосистема-2"-ТОВ неодноразово визнані як Лідер галузі на протязі останніх років.