Про електронну звітність РРО 23.01.2013

Про електронну звітність РРО

1. Виходячи із   чинного законодавства надаємо роз’яснення щодо електронної звітності з РРО:

1.1.     Суб’єкти господарювання, які використовують реєстратори, що створюють КСЕФ або ЕККР, що створюють КСЕФ в модемі до нього приєднаному, з 1 липня 2013 року повинні забезпечити передачу до органів державної податкової служби електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків (касових чеків та денних звітів).

1.2.  Суб’єкти господарювання, які використовують реєстратори, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді, з 1 липня 2013 року повинні забезпечити передачу до органів державної податкової служби інформацію про обсяг розрахункових операцій, або обсяг операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, яка міститься в їх фіскальній пам’яті (денних звітів).

1.3.  Суб’єкти господарювання, які використовують реєстратори з 1 липня 2014 року повинні забезпечити передачу до органів державної податкової служби електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків (касових чеків і денних звітів), окрім електронних таксометрів, автоматів з продажу товарів (послуг) та реєстраторів з купівлі-продажу іноземної валюти.

1.4. Законодавчо-нормативні документи не передбачають наявності в модемі пам’яті для зберігання КСЕФ протягом трьох років.

1.5.   Впровадження системи передачі до органів державної податкової служби копій електронних розрахункових документів через відокремлений модем не звільняє суб’єктів господарювання  від зобов’язання роздруковувати контрольну стрічку та зберігати її протягом трьох років.

1.6.   Реєстратори, які створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді і до яких в 2013 році будуть підключені модеми для передачі інформації про обсяги розрахункових операцій (денних звітів), з 1 липня 2014 року повинні додатково забезпечити передачу копій розрахункових документів (касових чеків).